poniedziałek, 11 czerwca 2012

KONCERT
16.06.2012 godz.20:30
wjazd: 5 zł + świeczka :)
zapraszamy na akustyczny koncert. Będą grać chłopcy i ich gitary, a wszystkich przybywających prosimy o przyniesienie świec/świeczek/świeczki, co by przyczynić się do tworzenia wybornej atmosfery.


SWOŁOCZEŃSTWO (Polska)
Projekt piosenkarsko-kabaretowy występujący w knajpach, squatach, fabrykach i na ulicy. W tekstach projektu "Swołoczeństwo" przeplatają się: humor, satyra i refleksja. Wykonanie żywe, udział publiczności wskazany.
Brak majspejsa - po prostu przyjdź!GIPSY RUFINA (Rzym/Włochy)

To solowy folkowo-bluesowy-punk rocko'owy niezależny, akustyczny projekt oraz pseudonim pod którym kryje się piosenkarz Emiliano Liberali. Emiliano, jak sam o sobie mówi, jest podróżującym piosenkopisarzem. W tekstach opowiada zwykłe ludzkie historie, oparte na doświadczeniach własnych oraz napotkanych osób.
Śpiewa i gra muzykę od 2002 roku (Wcześniej jako gitarzysta hardcore'owej kapeli Redeption). Do tej pory zagrał koncerty na kilku kontynentach, był m.in. w USA, Ameryce Południowej, Afryce i na Karaibach. Od kilku lat właściwie cały czas jest w trasie koncertowej
http://www.myspace.com/gipsyrufina
http://www.gipsyrufina.com/
https://www.facebook.com/pages/Gipsy-Rufina/137192829651315


ANDREA ROTTIN (Treviso/Włochy)

Włoski multiinstrumentalista zamieszkały w Czechach grający coś co można określić jako eksperymentalny folk punk.
W ciągu ostatnich kilku grał z wieloma niesamowitymi muzykami, pił dużo piwa, prowadził niezrozumiałe konwersacje, napisał muzykę do niemego filmu, stał się ekspertem w sztuce montażu zaskakująco dużych ilości rzeczy w najmniejszych przestrzeniach, dowiedział się więcej o tradycyjnych pieśniach ludowych, uczył języka włoskiego kierowców ciężarówek, ćwiczył i występował w kilku domach, byłych fabrykach, przedszkolach, piwnicach, anty-atomowych bunkrach i wielu innych dziwnych miejscach.
https://www.facebook.com/pages/Andrea-Rottin/211168335598964
http://www.myspace.com/madcapandrea


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz