poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Riot Folk! Okupuj i stawiaj opór


10 sierpnia, piątek od godziny 17:00
Wieczór z Riot Folkiem + spotkanie o OCCUPY i ruchach miejskich
ul. ks. Ignacego Skorupki 6a, Warszawa

Drodzy! W najbliższy piątek Centrum Alternatywne "Przychodnia" zaprasza was na wyjątkowe wydarzenie. Razem wysłuchamy pieśni buntu z Polski i zza oceanu, uprzednio wymieniwszy wiedzę o sytuacji ruchów na rzecz demokracji na poziomie miejskim i nie tylko.
 
Już o 17:00 spotkamy się z aktywistami ruchów Occupy Oakland i Okupuj Kraków, a także z przedstawicielami grup działających na rzecz emancypacji lokatorów: Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów i Centrum Społecznego Syrena. Wspólnie porozmawiamy o aktualnej sytuacji ruchów miejskich, ich wywrotowym potencjale, ograniczeniach do przezwyciężenia oraz taktykach i strategiach działania.

occupyoakland.org
http://www.occupytogether.org/
wsl.lokatorzy.pl
www.syrena.tk

W części muzycznej (od g. 21) zagrają Tom Frampton i Ryan Harvey - piosenkarze z amerykańskiego kolektywu RIOT FOLK, wspierającego swą twórczością protesty i blokady związane z ruchami na rzecz emancypacji i samorządności. Występ w "Przychodni" będzie częścią europejskiej trasy zatytułowanej "Occupy and Beyond: Songs and Stories from the Global Uprisings".http://www.riotfolk.org/

Jako saport wystąpi postrach jezdni i chodników, projekt "Swołoczeństwo" z piosenkami kabaretowymi i folkpunkowymi balladami.


www.swoloczenstwo.mp3.wp.pl

Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz