poniedziałek, 10 września 2012

LAST MINUTE SHOW na Przychodni // 10/09/2012
Na ostatnią chwilę, ale wpadnij, bo warto!
 

Wystąpią:

1) BLUEINTHEFACE (Helsinki/Finlandia)Punk'n'roll z uroczym damskim wokalem. Ich muzyka to wypadkowa różnych upodobań poszczególnych członków zespołu. Punkowa zadziorność, metalowe wstawki i popowe melodie.

http://www.facebook.com/bluukkarit
http://youtu.be/mfqwPFSkt9I


2) OZZMOND (Helsinki/Finlandia)
Akustyczny punk rock, znany ze swoich dziwnych występów.

http://www.myspace.com/579691881


3) ODEUR DE VIOLETTES (České Budějovice/Czechy)
Na początku swego istnienia był to pełnowymiarowy zespół łączący takie instrumenty jak fortepian, cymbałki, gitara akustyczna i inne dziwne instrumenty. Jednak zimą 2009 roku zespół się rozpadł, a Lavi postanowiła kontynuować sama, Obecnie pojawia się z gitarą akustyczną i ukulele. jej muzyka to wpływy lo-fi, grunge’u, ruchu riot grrrl ruchu, punk’owej postawy i estetyki D.I.Y.

http://odeurdeviolettes.bandcamp.com/


4) ANDREA ROTTIN (Treviso/Włochy)
Znany i lubiany folkowiec, który grał już na Przychodni z Gipsy Rufiną. Multiinstrumentalista oraz perkusista Atlantic Cable, zamieszkały w Czechach, grający coś co można określić jako eksperymentalny dziki folk punk. W ciągu ostatnich kilku grał z wieloma niesamowitymi muzykami, pił dużo piwa, prowadził niezrozumiałe konwersacje, napisał muzykę do niemego filmu, stał się ekspertem w sztuce montażu zaskakująco dużych ilości rzeczy w najmniejszych przestrzeniach, dowiedział się więcej o tradycyjnych pieśniach ludowych, uczył języka włoskiego kierowców ciężarówek, ćwiczył i występował w kilku domach, byłych fabrykach, przedszkolach, piwnicach, anty-atomowych bunkrach i wielu innych dziwnych miejscach.

http://www.myspace.com/madcapandrea
http://www.madcapcollective.com/andrearottin
http://youtu.be/6qNW8pua8Dk
http://dwars.radio6.nl/tag/andrea-rottin/

5) OR (Praga/Czechy)
Trzy osobowy noise rock. W swojej muzyce łączą punkową postawę ze stoner’owym luzem. Wpływ na ich muzykę ma lokalna scena, piwo, żarty, i muzyka ich ulubionych zespołów: Shellac, nerwica czy Fugazi.W czasie swojego czteroletniego istnienia wydali split 7 „z Unna, mp3 EP dla czeskiego portalu Diycore.net i kilka CD-R. Zagrali ponad sto koncertów w Czechach, Słowacji i Niemczech. Wyobraź po prostu sobie Melvins kowerujący Fugazi (albo odwrotnie).

http://ornoise.wordpress.com/
http://youtu.be/SX0HsZ1HOfk


FB https://www.facebook.com/events/135473289932179

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz